stylizacje na halloween dla dzieci
0 4 min 3 lata

Domowe kostiumy na Halloween są często o wiele lepsze niż te, które można znaleźć w sklepach, ponieważ mogą być dostosowane dokładnie do wzrostu dziecka i tego, co lubi. Dodatkowo są one zazwyczaj tańsze niż gotowe kostiumy. Więc jeśli masz dzieci, które potrzebują kostiumu na Halloween, rozważ zrobienie go samemu. Jak przygotować kostium Halloween w domu? Jak wykorzystać elementy codziennej garderoby do tworzenia stroju? Poniżej przedstawiamy kilka kreatywnych pomysłów. 

 

Kolekcja ubrań dla dzieci Halloween

6 pomysłów na stylizacje na halloween dla dzieci

Stylizacje na Halloween dla dzieci to nie jest trudna sprawa – wystarczy odrobina wyobraźnie i można wyczarować naprawdę oryginalny kostium! Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na kostium na Halloween dla siebie, czy dla swoich dzieci, na poniższej liście znajdziesz kilka świetnych wskazówek i pomysłów. Bądź obiektem zazdrości wszystkich swoich przyjaciół z najsłodszym kostiumem w historii. Poniżej przedstawiamy sześć kreatywnych pomysłów na stworzenie kostiumu na Halloween w domu:

1. Papierowy czepek pielęgniarski

Ten element kostiumu można zrobić nawet w ostatniej chwili. Weź kartkę papieru, złóż ją używając technik origami. Następnie ostrożnie przyklej czerwony krzyżyk z kartki do czapki pielęgniarki i gotowe. To jest bardzo łatwe! Możesz dodać stetoskop do kostiumu.

2. Korona pająka

Do tego kostiumu DIY na Halloween, ubierz się w całości na czarno i ukoronuj się ręcznie wykonaną koroną z plastikowych pająków. Po prostu zmierz obwód swojej głowy. Następnie sklej gotowe pająki z papieru lub filcu dostosowując obwód korony do twojej głowy.

3. Kostium jednorożca

Możesz zrobić kostium jednorożca przy odrobinie wysiłku i dużej kreatywności. Wykorzystaj szablony do wykonania opaski na głowę z uszami i rogami, naszyjnika z brokatowych liści oraz filcowych kopyt. Twoje dziecko będzie najsłodszym jednorożcem w okolicy. Dodaj kilka staaasznych elementów i kostium na halloween gotowy.

4. Piłkarz zombie

Jeśli jesteś skłonny poświęcić trochę czasu i wysiłku, możesz zrobić dziecku kostium zombie, który wykorzystuje techniki makijażu podobne do tych używanych w programach telewizyjnych, takich jak „The Walking Dead”. Wykorzystaj tutoriale z youtube i spraw, żeby twoje dziecko wyrózniało się z tłumu. 

5. Opaska z pajęczyną

Czasami do stworzenia kostiumu potrzebujesz tylko jednego dodatku. Zrób tę upiorną opaskę z pajęczyny i strój na świętowanie Halloween gotowy! Ten pomysł na opaskę jest szybki i prosty, a do tego można go sparować ze zwykłymi czarnymi ubraniami, aby dopełnić wygląd.

6. Maska Czarnego Kota

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem zwierząt, możesz z łatwością wykonać jedną z tych masek DIY. Użyj filcu lub papieru do wykonania czarnego kota. Wystarczy wyciąć oczy, dokleić wąsy i uszka i maska gotowa! Bawcie się dobrze!

Przeczytaj także: https://twojzlobek.pl/jak-zorganizowac-urodziny-dla-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *