masaż liftingujący
0 2 min 2 lata

Z masażem zmaga się w zasadzie każda kobieta, co więcej dotyka on coraz młodszych kobiet a nawet dziewcząt w okresie dojrzewania. Ogromny wpływ na o jak wygląda nasza skóra ma tryb naszego życia, ruch, a także dieta. Jeżeli chcemy rozpocząć walkę z cellulitem powinniśmy skupić się na początku na tych kilku aspektach.

Masaż antycellulitowy

Kolejnym krokiem w walce z cellulitem może być masaż antycellulitowy, Poznań jest miastem w którym znajdziemy wiele gabinetów odnowy biologicznej, salonów piękności czy też gabinetów masażu które świadczą profesjonalne usługi właśnie z zakresu masażu antycellulitowego.

Masaż antycellulitowy to bardzo intensywny masaż wykorzystujący techniki głaskania, ugniatania, wcierania czy nawet wstrząsania. Tego typu ruchy mają ogromny wpływ na nasz metabolizm, co przy walce z cellulitem jest niezwykle ważne. Często tego tupu masaż jest również łączony z bańką chińską, która przynosi dodatkową skuteczność zabiegu. Zabieg jest intensywny, chwilami może być nawet dość bolesny. Jednak poza tym , że pomoże nam z pewnością pozbyć się problemu jakim jest cellulit to jeszcze jest zabiegiem modelującym sylwetkę w takich partiach jak brzuch, uda czy pośladki. A zatem masaż antycellulitowy ma za zadanie wymodelowanie całej sylwetki jak i rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej która w dużej mierze odpowiada za pojawianie się cellulitu. Prawidłowo wykonany masaż przywraca prawidłową cyrkulację limfy co powoduje że nasz organizm zostanie oczyszczony z toksyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *