salon fryzjerski poznań
0 3 min 6 miesięcy

Marzeniem każdej kobiety są piękne zdrowe, lśniące i dobrze wyglądające włosy, niestety taki efekt jest bardzo trudny do uzyskania. Jeżeli jednak chcemy na szybko poprawić wygląd włosów sięgamy najczęściej po prostownice która w krótkim czasie jest w stanie wygładzić pasma włosów i sprawi że fryzura wygląda dobrze, a włosy są gładkie. Niestety ciągłe używanie prostownicy nie służy dobrze naszym włosom. Włosy po użyciu prostownicy i wysokiej temperatury na pierwszy rzut oka wyglądają dobrze jednak w efekcie staja się jeszcze bardziej suche, łamliwe, matowe i zniszczone.  A zatem zadajemy sobie pytanie co zrobić, aby nasze włosy były gładkie i proste, a przy tym również zdrowe.

Jak się okazuje alternatywą dla prostownicy są różne zabiegi które może przeprowadzić na naszych włosach każdy dobry fryzjer. Najczęściej stosowanym zabiegiem w śród kobiet  jest keratynowe prostowanie włosów, zabieg który sprawi że nasze włosy będą gładkie i lśniące, a przy tym również zregenerowane od wewnątrz. Keratyna jest białkiem który jest jednym z głównych budulców naszych włosów. Podczas zabiegu keratyna zostaje wprowadzona w głąb włosów i uzupełnia wszystkie powstałe w nich ubytki. Zabieg ten może być stosowany na każdym rodzaju włosów, a najlepiej sprawdzi się u posiadaczek włosów suchych, szorstkich, matowych, a także takich ze skłonnością do puszenia się.

Zabieg keratynowego prostowania włosów może być przeprowadzony w zasadzie przez każdy salon fryzjerski, co więcej możemy przeprowadzić go również w warunkach domowych, jednak chcąc uzyskać naprawdę spektakularny i długotrwały efekt najlepiej jest wykonać go w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Efekty zabiegu są w zasadzie natychmiastowe i mogą utrzymywać się od dwóch do nawet opięciu miesięcy, jeżeli jednak chcemy je przedłużyć warto jest po zabiegu stosować specjalistyczne kosmetyki które zawierają w swoim składzie keratynę, to z pewnością przedłuży efekt prostych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *